Starší dorost:Bílá Hora-Fk Újezd nad Lesy 0:4

Bílá Hora - Fk Újezd nad Lesy 0:4(0:1)

Pecho
Santarius     Cikhart     Zach       Mach

Podlipný
Hojdar               Denis         Podlipný J.

Borovička       Gottfried

Střídačka:Andras,sedláček,Foltman

Branky:2X Hojdar,Borovička,Denis

Na utkání jsme jeli jenom v deseti lidech a čekali na příjezd hráčů z MD až dohrají své utkání.Z tohoto důvodu jsme se obávali jak to hráči zvládnou.V prvním poločase se hrálo vcelku vyrovnané utkání a jedinou branku se štěstim vstřeli Hojdar.Bohužel při jednom útoku domácích šel jejich útočník do souboje s našim golmanem  dost tvrdě a hlavně faulem,který rozhodčí nepochopitelně neodpískal.Výsledek souboje bylo zraněné rameno našeho brankaře a zlomená lícní kost domácího hráče.Do druhého poločasu se šlo s úkolem nenechat domácí zakončovat.Brankář nemohl pořádně zvednout ruku.Naše obrana to zvládla bravůrně.Bora po sérií zmařených šancí v minulích utkání se tentokrát nemýlil,třetí branku vstřelil znovu Hojdar a čtvrtou zdálky Vojta Denis.Jsem rád,že se toto utkání  zvládlo a budeme v očekávání jestli vůbec někdy na jaře nastoupíme v nejsilnější sestavě.