Srarší dorost:pohár:

Fk Újezd nad Lesy - Admira 0:3(0:1)

Pecho
Santarius     Zach     Cikhart     Mach
                         Denis
Gottfriet        Pecho       Hojdar
          Fišer     Šebesta
Střídačka:Andras,Podlipný,Foltman,Sedláček

Na našem hřišti jsme přivítali lídra z přeboru Admiru.Hned na začátku se ukázolo.že naši neprodají kůži lacino.Zakousli jsme se do nich a hosté nevěděli kam skočit.Škoda,že jsme nedokázali z tlaku dát gól.Bohužel jsme z náhodného útoku obdrželi velmi lacinou branku,když golman nedokázal udržet lehký míč.Do druhého poločasu jsme šli s chutí vyrovnat.Začala se nám lepit smůla.Fiši po hrubém faulu s prví půle nemohl pořádně hrát(má ruku v sádře).Přesto jsme se dostali do výborné šance.Šebesta se řítil sám na golmana a zle sní naložil.Přeloboval gomana i branku.Bylo to lehkovážné a bohužel i rozhodujicí.Sám aktér se posléze zranil.Obnovil si zranění stehna z podzimu.Konec utkání již byl v režii Admiri.Prvního z tabulky jsme potrápili hodně,je škoda,že se neporoměnili vyložené šance.I za prohru je potřeba pochválit.Bohužel,ale budeme bojovat o první místo zatím bez Fišiho a Šéby.