Starší dorost:FK Újezd nad Lesy - Řeporyje 0:0

Hojdar         Denis        Mach
        Borovička        Pecho

Střídačka:Podlipný

Utkání,které teoreticky mělo být v pohodě jsme vůbec nezvládli.Bohužel jak se nám na podzim vyvarovala zranění tak na jaře si to vybíráme plně.Na lavičce jsme měli zraněného Podlipného a s bolevým kolenem hrál Mach.Utkání jsme začali velmi aktivně,ale bohužel přišla další rána.V 11 min se nám zranil nejativnější hráč Borovička,který si přivodil výron.Zbytek první půle se hrálo z naší strany velmi špatně.Do druhé půle nastoupil Šebesta,který to ze školy dřív nestačil.Hrálo se na jednu bránu,ale my si nevěděli rady z jejich obranou.Hosté se postavili na hranici vápna a v útoku nechali jednoho hráče.Neuměli jsme obranný val překonat a tak se střílelo hlavně z dálky.Bohužel v hodně případech to bylo zbrklé a nechuť něco vymyslet.Výsledek bylo tři nastřelená břevna a jedna tyčka,Denis ve vyložené šanci nastřelil výborně chytajícího brankáře hostů.Vrchol našeho nezmaru bylo přestřelení prázdné branky asi z 10m Andrasem,Zahráli jsme absolutně nejhůř z celé sezóny.Možná by se měli někteří hráči probudit,začít více trénovat a hlavně to neflákat.Snad se z tohoto utkání poučí.
Petr