Starší dorost:Bohnice Fk Újezd nad Lesy 0:2

Bohnice - Fk Újezd nad Lesy 0:2 (0:1)

Pecho

Santarius       Zach Šebesta   Mach

Podlipný

Hojdar                 Cikhart      Foltman

Borovička      Pecho

Střídačka:Andras,Podlipný J.Gottfried,Kanta

Branky:Podlipný,Hojdar.

Utkání pro nás začalo velmi zvláštně už v kabinách.Pro Andrase jsme museli do Třeboratic.kde pískal,takře byl k dispozici až v 20 min.Gottfried přijel ještě později z důvodů studijních povinností .I přes tento fakt jsme se do domácích pustili s velkou chutí a v 13min skvěle našel Bora Podlipného a ten dal první gól,Bohužel v 20 min musel odstoupit Danda Podlipný  a nastal další problém.Stále se hrálo hlavně na půlce domácích a další gól vysel ve vzduchu.Vrchol neschopnosti proměnit tutovky byl v 40 min,když Cikhart našel zcela volného Gottfrieda a jemu to skočilo na velmi hrbolatém hřišti a místo prázdné branky netrefil míč vůbec.Do druhého poločasu jsme nastoupili bez Šéby,protože ho čekalo utkání v neděli za naše áčko.Druhý poločas nabídl to samé jako první.Hrálo se převážně na půli domácích a my stále zahazovali šance.Až v 85 min po rohu zavěsil Hojdar hlavou.