Starší dorost:Hostivař -Fk Újezd nad Lesy 1:3

Hostivař - Fk Újezd nad Lesy  1:3 (1:0)

Pecho

Santarius   Cikhart  Zach   Mach

Denis

Gottfried           Pecho       Borovička

Fišer            Šebesta

Branky:Fišer 2x,Šebesta

První jarní utkání jsme hráli s Hostivaří na umělce v Hájích.Hned od začátku utkání jsme věděli.že třetí tým tabulky Hostivař bude těžký soupeř.Hrálo se v dobrém tempu a útoky se střídali z jedné strany na druhou.První barnku utkání dali domácí,když na levé straně chyboval Gottfried,Zbytečně ztratil míč a oba stopeři uvolnili střed hřiště a tam směřovala nahrávka domácích na zcela volné dva hráče.Do druhého poločasu jsme vlétli velmi dobře.V 55 min utekl z levé strany Fiši a nemýlil se.O pět min později Šebesta krásně vystřelil z hranice velkého vápna a šli jsme do vedení.Domácí to nezlomilo a dál hráli velmi dobře.Naštěstí máme Fišiho,který v 70 min potrestal špatně vyběhnuvšího golmana a dal třetí gól.V závěru se ještě řítil sám na golmana Šéba a tak se do toho zamotel,že  z toho nic nebylo.Po utkání jsme se tomu pěkně zasmáli.První utkání jsme zvládli,ale žádná sláva to nebyla.Za bojovnost,ale kluci zaslouží pochvalu.