Starší dorost:Fk Újezd nad Lesy - PSK Union Strašnice 6:2

Fk Újezd nad Lesy  -  PSK Union Strašnice 6:2(4:1)

Pecho

Borovička    Zach   Cikhart    Mach

Denis

Pecho            Bednář        Gottfried

Fišer          Šebesta

Střídačka:Andras,Santarius ,Hojdar,Podlipný

branky:Fišer 3x,Bednář 2x,Hojdar

Poslední domácí podzimní utkání jsme díky dobrému počasí sehráli na naší trávě.Ještě jsme se ani nerozkoukali a hostá z rohu v 5 min po chybě Bednáře,který neuhlídal protihráče dali první gól utkání.Tentýž hráč hned o minutu později svojí chybu napravil a vyrovnal na 1:1.Ve 20min to byl znovu Bednář ,který se otočil krásně kolem obránce hostů a vstím svůj druhý gól.Pak přišli velké chvíle našeho nejlepšího střelce Fišiho.

V 25,39 a v51 min třikrát za sebou rozvnil síť hostů.V 63 min jsme održeli zbytečný gól,kdy chybovala naše stoperská dvojice.V 75 min se dočkal svého prvního podzimního gólu Hojdar.Po centru z pravá strany nápálil míč z voleje  a byl z toho krásný gól.Utkání bylo zbytečně tvrdé z obou stran,protože mladý rozhodčí to vůbec nezvládl a netrestal tutu tvrdou hru,bohužel to odnesl Pešoun výronem.Příští týden nás čeká poslední utkání podzimu  a  to s Pragou na hřišti Střížkova.