Starší dorost.Střížkov - FkÚjezd nad Lesy 0:1

Fišer       Šebesta

Střídačka:Andras,Kanta,Mach,Hojdar

Branky:Fišer- penalta

Na toto utkání jsme jeli s obavami.Brzký začátek utkání(8:15) a umělka.Hned od začátku se domácí do nás pustili s velkou vervou a hnali na naší branku útok za útokem.Hlavně naše levá strana hořela a malý střední záložník ve středu pole nám dělal velké problémy.Když už jsme se dostali na domácí půlku tak jsme byli většinou zastaveni pomezním rozhodčím z důvodu postavení mimi hru . První poločas jsme bez úhonu přežili se štěstím.Druhý poločas byl z naší strany mnohom lepší.začali jsme se tlačit více do útoku.V 70. min šel do samostatného útoku Šebesta a byl zastaven za cenu penalty.Fišer ji bez problému proměnil.Další šanci měl Bednář,ale ta byla nevyslišena.I v druhé půle měli domácí víc ze hry,ale naší branku ohrozili jenom z dálky.Naše obrana to zvládla výborně i přesto,že musel pro zranění odstoupit Cikhart i Pešoun.Narazili jsme na nejlepšího soupeře.Hrálo se tvrdě,ale né zakeřně.Utkání vyhrál ten šťastnější.Kluci Díky.