starší dorost:Fk Újezd nad Lesy-Kolovraty 4:1

Fk Újezd nad Lesy  -  Kolovraty 4:1(1:1)

Pecho

Santarrius  Cikhart   Zach    Borovička

Pecho         Denis      Podlipný

Fišer       Gottfried

střídačka:Mach,Šebesta,Hojdar,Kanta ,Andras

Branky:Fišer,Bednář,Denis,Pecho

V dalším utkání na domácí trávě jsme přivítali mužstvo Kolovrat.Někteří hřáči si mysleli,že vítězství přijde samo a tudíž bojovat a snažit se hrát o fotbal nějak z naší strany chybělo.Celou půl dodinu byli hosté lepší a taky nás v 33 min potrestali.Díky této trefě se domácí probudili a hned v 37 min odpověděli vyrovnávací brankou a to z kopaček Fišera.Do druhé půle půle nastopilo jiné mužstvo.Hned od první min. jsme převzali aktivitu a bylo to zná.V 48 min. vystihl na půlce přihrávku hostí Denis prošel celou obranou jako nůž máslem a bez problému zavěsil do sítě.Minutu na to dal třetí gól Bednář a bylo hned veselejší.Kolovraty se nevzadali a dál kousali,ale naše pozorná obrana s brankářem nechybovala.V 83 min přišel nejkrásnější okamžik utkání.Na hranici vápna napřáhl z voleje Pešoun a dal krásný čtvrtý gól.Dan si to zasloužil,protože byl suveréně nejlepší hráč na hřišti.Příští utkání hrajeme na umělce a ještě k tomu ráno v 8.15.Na Střížkově se asi zbláznili.Snad hráči vezmou rozum do hrsti a nebudou ponocovat.