Starší dorost:Zbraslav - Fk Újezd nad Lesy 0:4

Zbraslav   -  FK Újezd nad Lesy  0:4(0:2)

Pecho

Borovička  Zach  Cikhart    Mach

Denis

Pecho          Bednář       Podlipný

Fišer         Šebesta

Střídačka:Santarius,Hojdar,Kanta,Andras,Gottfried

Branky:2x Fišer,Šebesta,Pecho

Ještě před utkáním všichni hráči dostali od slečen Red Bully v rámci reklamní akce takže boj o první místo začal zajímavě a prvních 20 min na Red bullu jezdili lépe domácí.Zatlačili nás do obrany a my bohužel  dělali chyby.Obzvlášť naše levá strana hořela.Naštěstí jsme prvních 20 min přežili.Domácí si vypracovali několik šancí a hlavně jedna byla tutová.My jsme přeskupili obranu a příchodem Santariuse se naše obraná činnost zlepšila.Začalo se i víc útočit a bylo to znát na zaměstnanosti domácí obrany.V 28 min kopal z levé strany Denis přímý kop a Fišer krásnou rybičkou rozvlnil síť domácích.Další tutovou šanci zazdil Bednář.V 40 min všem utekl Šebesta a přeloboval domácího brankaře a bylo to 2:0 pro hosty.Tentýž hráč měl ještě jednu velkou šanci.Do druhého poločase jsme šli s dvoubrankovým náskokem.Domácí hned od první minuty druhé půle se snažily o útočnou hru,ale naše pečlivá obrana je nepustila k ničemu.Naopak v 53 min všem opět utekl Šebesta ,znovu přeloboval brankáře,ale tentokrá se míč od země zastavil na břevně a dobíhající Fišer potřetí zasunul míč do domácí branky.Dále se hrálo kvalitní utkání.Domácí se nevzdávali a dále se snažili o útočný fotbal ,ale naše obrana byla pevná jako skála.V 88 min po krásné idividuální akci dal čtvrtý hřebíček do rakve domácích Pecho.Kluci zvládli utkání o první místo na jedničku.Těžko někoho vyzdvihnou,protože všicni hráči jezdili a nechali na hřišti duši.Přesto se u jednoho hráče zastavím a to u Dana Zacha,který hrál asi životní zápas.Nikdo přes něj neprošel.Asi reklama na Red Bull neklame,zřejmě tento nápoj bude muset dostávat před každým utkáním. Kluvi díky za krásná pátek.