Fk Újerzd nad Lesy - Přední Kopaniína 1:0(1:0)

Fk Újezd nad Lesy  -  Přední Kopanina  1:0(1:0)

Pecho

Santarius     Zach   Cikhart   Mach

Podlipný

Borovička       Bednář   Pecho

Fišer    Gottfried

Střídačka:Hojdar,Kanta,Šebesta

Branky.penalta Cikhart

V tomto utkání jsme se museli zase obejít bez Šebesty,který sice byl na střídačce,ale nemohl zasáhnout do hra a bez Denise.Utkání bylo nejtěžší z celého podzimu.Hosté  za to vzali a byli lepší.ale naštěstí si nevypracovali tutovky.My jsme se za 25 min dostali do vápna dvakrát.Při druhém pokusi se nebál jít Fišer do souboje ze třemi hráči a byl zastaven nedovoleně a odpískanou penaltu s přehledem proměnil Cikhart.Zbytek půle byl vyrovnaný a hlavně bojovný.Bohužel rozhodčí netrestal hrubé fauly a to hlavně hostům.Takře to bylo občas o zranění.Nejvíc okopaný byl Bednář,který musel být o poločase ošetřován a šel do druhé půle se sebezapřením.Druhý poločasbyl byl z naší starny lepší.Ke konci utkání jsme měli veliké štestí.protože hosté neproměnili z blízka tutovku.Náš obránce již jistý gól vykopl z brány.Naši se snažilia a na Borovčku byl jasný faul ve vápně, ale druhou penaltu se zastrašený rozhodčí bál písknout.Z vypětím všech sil jsme utkání dovedli do vítězství.Měli jsme tentokrát sportoví štestí.Musíme uznat,že soupeř byl velmi kvalitní.