Starší dorost:Bílá hora - Fk Újezd nad lesy 0:5

Bílá Hora - Fk Újezd nad Lesy 0:5(0:1)

Pecho

Santarius    Zach  Cikhart     Mach

Hojdar       Pecho     Podlipný Borovička

Fišer       Gottfried

Střídali:Kanta,Karbus,Andras

Branky: 2 x Fišer,2 x Gottfried,Karbus

Na utkání jsme jeli s obavami neboť nám chyběli tři hráči zakladní sestavy.Zranění Denis,Šebesta a vykartovaný Bednář.Hned od první minuty jsme začali aktivně,ale domácí nám stačili.My jsme přeci měli o něco víc ze hry a šance Fišera a Gottfrida volali po gólu.V 23 min jsme se dočkali a to z kopaček Fišera.Škoda,že se neproměnili další.Do druhé půle jsme šli s jednobrankovým náskokem.Domácí se do ná s zakousli a vyrovnání doslova vyselo ve vzduchu.Po počátečním tlaku Bílé hory jsme to byli my kdo rozvnil síť a to díky Fišerovi.Konec zápasu byl zcela v naší režii.V 75 dal třetí gól Fišer.V 77 min po velké chybě domácí obrany dal čtvrtý  gól Gottfried a v hned v 80 min dal svůj premierový gól za starší dorost Karbus.Utkání jsme zvládli na jedničku a všichni zaslouží pochvalu.