Starší dorost:Fk Újezd nad Lesy - Bílá Hora 4:1

Fk Újezd nad leys - Bílá Hora  4:1.(2:1)

Pecho

Mach         Zach        Šebesta      Borovička

Podlipný

Hojdar             Bednář          Pecho

Fišer         Gottfried

střídali:Santarius,Cikhart,Kanta

Branky:Bednář,Pecho,Fišer,Zach,Gottfried

V dalším mistrovském  utkání jsme přivítali na domácím trávníku Bílou Horu.Utkání se začalo asi nejhůř jak mohlo.Hned v první min. si vybral špatnou chvilku náš brankář,když nejdříve špatně vykopl míč a z následné akce mu vypadl lehký míč z ruky a hostují hřáč doťukl míč do náší sítě.Paradoxně to byla jediná šance hostů.Pak se už hrálo jenom na jednu stranu.Soupeř měl obraný val na hranici vápna a my hráli dobře jenom do tohoto území.Do vápna jsme se dostali sporadicky.Vyrovnání přišlo až v 18 min. a to z kopaček Bednáře.V 27 min. šel do vedení domácí tým a to zásluhou Pešouna.V druhém poločase jsme stále hráli najivní fotbal.Hosté se takřka nedostali na naší půlku,ale stále se hrálo jenom na hranici vápna.V poslední čtvrhodince se domácí ukázali i jako střelci.V 76 min vstřelil třetí naší branku Fišer a v 79 min přidal čtvrtý gól z blízka Zach.Dan většinou zavře oči a napálí míč,ale tentokrát dal lehkou umístěnou střelu.V 90 mi ukázali Pešoun,Fišer a Gottfried nejhezčí akci utkání,když vyšachovali celou obranu a Gottfried dal čtvrtý gól.Vyhráli jsme zcela zaslouženě,ale výkon byl špatný.Obzvláště u některých hráčů bylo vidět,že prohýřili  celou noc.Tito jedinci by se měli zamyslet co májí radši,jestli fotbal nebo alkohol a podle toho se zařídit.