starší dorost:Kačerov - Fk újezd nad Lesy 0:4

Kačerov - Fk Úezd nad Lesy 0:4(0:1)

Pecho

Mach     Zach    Denis    Kanta

Cikhart        Podlipný   Pecho

Borovička      Fišer

střídali:Hojdar,Šebesta

Branky:Cikhart 2x,Bednář,Šebesta

Na umělce v Kačerově jsme zahráli nejhorší utkání podzimu.Z části za to může povrch,který nám dělal hodně problému,ale bohužel přístup většiny hráčů byl pro mě zklámání.Mysleli si,že když hrajeme z posledním mužstvem tabulky,takže vítězství přijde tak nějak bez námahy a přemýšlení samo.Kolem 30 min.prvního počasu se naše hra zlepšila a konečně se urodily i nějaké šance.V 37 min. otevřel skóre Bednář.Druhý poločas byl o poznání lepší.ale na branky v domácí sítě jsme se strašně nadřeli.V 46. min vstřeli druhou branku Cikhart,když prošel celou obranou domácích a neomylně zavěsil.Hned na to dal třetí gól Šebesta a to v 49 min.Ten toho moc nenahrál.protože hrál už dopoledne poločas za muže a přinesl si s sebou i špatnou náladu a tak si říkal o vyloučení,takže většinu utkání proseděl na lavičce.Je to škoda,protože jeho výkon chyběl.Čtvrtý gól vstřelil z penalty nejlepší kráč utkání Cikhart.Kluci zamyslete se,protože takhle se o první místo nehraje.