starší dorost:pohár

Fk Újezd nad Lesy  -   Tempo   4:2(2:2)

Pecho

Podlipný             Zach       Denis       Mach

(46.Kanta)             Cikhart               (85.Andras)

Pecho                 Bednář            Gottfried

Šebesta              Fišer

(90.Foltman)

Branky:3x Šebesta,Denis

V pohárovém utkání jsme doma přivítali mužstvo pražského přeboru Tempo.Hned od začátku jsme na hosty vlétli ve velkém stylu a hráči Tempa nevěděli kam dřív skočit.Bohužel velké šance Fišiho a dalších hráčů zůstalo bez odezvy.Zejména tresný kop asi z 30m v podání Denise,ktterý skončil na břevně volal po gólu.Bohužel přišlo potrestání v podobě vlasního gólu Denise.Naštěstí nás to nesrazilo do kolen a po malá domů u hostů se kopal nepřímí kop a Denis vstřelil vyrovnávací branku.Po 5 min přišla nejkrásnější akce celého utkání ,kdy Šebesta asi z 35m přímo z voleje přehodil vyběhnuvšího brankáře hostů.Za tento gól by se nestyděl ani Ronaldo.Bohužel vedení jsme neudrželi a po chybě naší obrany Tempo vyrovnalo.Jelikož jsme  první půli napálili ve vysokém tempu tak v druhé půli nám síly trochu chyběli.Hosté byli lepší  a my se hodně bránili.Dokonce náš golman Pecho už byl překonán,ale z prázdné branky vykopol už jistý gól Mach.V závěru utkání přišli velké chvíle našich útočníků.V 80 min utekl všem z pravé strany výborně hrající Šebesta a přeloboval golmana.V 84 min vlétl do vápna hostů Fiši a byl zastaven za cenu faulu.Následující penalti z přehledem proměnil Šebesta. Utkání jsme dovedli do vítězného konce.Myslím,že utkání se všem našim fanouškům muselo líbit.Díky kluci!!!