Starší dorost:Řeporyje - Fk Újezd nad lesy 0:7

Řeporyje  -  Fk Újezd nad lesy  0:7(0:4)

Gottfried           Bednář      pecho

Fišer        Šebesta

Střídali:Santarius,Kanta,Hojdar,Foltman

Branky:Fišer 2x,Mach,Šebesta 2x,Pecho

V dalším utkání jsme zavítali na hřiště Řeporyj a hned od první minuty bylo znát kdo bude pánem na hřišti.V 15 min otevřel skóre Fiši.Druhou branku dal v 30 min. Šebesta.Domácí se takřka nedostali vůbec  na naší půlku a když se už stalo naše obrana si s tím věděla rady.V 30 min napřáhl z 20 m svojí ďabelskou levou nohou Mach a vedli jsme o tři branky.V závěru vstřelil svou první branku za starší dorost hráč mladšího dorostu Foltman.V druhé půli jsme trochu vyklidili pole a domácí se na naší půlce více zabydleli,ale nic nevymysleli.Závěr zase přál hostům.V 75 min dal druhou branku Šebesta.V 78 napálil tak prudkou střelu Pešoun,že brankáři hořeli rukavice a bylo to 6:0.Poslední branku utkání a svojí druhou vstřelil v 78 min Fiši.

Zápas jsme zvládli v pohodě a budeme se těšit na pohár.