Starší dorost.Fk Újezd nad Lesy - Bohnice 4.1

Fk Újezd nad Lesy  -  Bohnice   4:1(1:0)

Pecho

Mach       Zach      Denis    Borovička

Podlipný

Cikhart            Bednář       Pecho

Fišer           Šebesta

střídali:Hojdar,Foltman,Santarius,Kanta

Branky:2 x Bednář,fišer,Pecho

V dalším utkání na domácí půdě jsme hráli za velkého horka s Bohnicemi.Byl to zatím nejlepší soupeř a vůbec jsme to neměli jednoduché.V prví půli to z naší strany byla ukázka špatných nahrávek už od obránců takže hráči v útoku a Bednář byli honěni do všech stran a takřka nedostali kloudnou nahrávku. Počasí a tragické nahrávky těmto hráčům bralo hodně sil.V 35 min Bednář po krásné indivyduální akci dal Bednář první branku utkání.Na pokraji zkolabování byl hned vystřídán.V tomto utkání bylo využito nové pravidlo o hokejovém střídání a my to v tom parnu naležitě využili.Po bouřlivé  přestévce domácí zabrali a hned v 46. min krásně přeloboval brankáře Pešoun bylo to hned veselejší.V 50 min pomalu nejmenší hráč na hřišti Fiši dal krásný gól hlavou.Utkání jsme měli pod kontolou a zbytečně polevili a to se nám vymstilo.Hosté v 73 min.snížili a o pět min se dožadovali druhé branky tak hlasitě,že dostal jejich hráč červenou kartu.Nutno podotknout,že možná měli pravdu.Náš brankář chytil míč na čáře a nikdo pořadně neví jestli to už nebylo za čarou.Rozhodčí naštěstí pro nás branku neuznal.Kdyby to bylo obráceně kdo ví jak by to nakonec skončilo,ale naštěstí se na kdyby nehraje a v 86 min. nejlepší hráč na hřišti Benář dal čtvrtý gól a bylo rozhodnuto.Ve velkém vedru jsme se na výhru hodně nadřeli.