starší dorost:Fk Újezd nad Lesy- Hostivař 7:1

Fk Újezd nad Lesy  Hostivař   7:1(4:1)

Pecho

Mach        Zach       Denis     Borovička

Cikhart

Gottfried         Bednář            Pecho

Šebesta        Fišer

Střídali:Santarius,Hojdar,Podlipný

Branky:2xBednář.2x Śebesta,Gottfried,Denis,Fišer.

Po prázdninách a sousteředění nám začala nová sezóna a to z patnácti účastnících a proto se začalo hrát nezvykle už v srpnu.

První utkání jsme hráli proti Hostivaři.Soupeř začal lépe a my než jsme se probudili tak nás hosté v 7 min potrestali.Domácí po obdržené brance zabrali v 11min. vyrovnal Gottfried.Ve 14 min. dal druhý náš gól Bednař.V 16 min padl asi nejhezčí gól zápasu,když Fišer napřáhl asi z 20m přímo pod břevno.V 30 min výborně vystřelil z dálky Denis,ale jeho střela skončila na břevnu.Gól do šatna na 4.1 pro domácí dal ve 43 min Bednář.V druhe poločase se hrál už nudný fotbal.Hosté uplně odpadli a naši se moc už nesnažili.V 54 min prošel přes celé hřište jak nůž máslem Denis a bylo to 5:1.Pak přišli dvě chvíle Šebesty.když v 59. a v 63 min. z tresného kopu uzavřel skóre na 7:1 pro domácí.Bednář ještě nasteřlil tyčku a břevno.Tento výsledek nejde nijak přeceňovat.Uvidíme jak se bude dařit dál.

V dalším  utkání hrajeme proti Dukla Jižní město.