Admira - FK Ujezd

14. kolo 25.3. 2012 14:00

FK Admira Praha B - FK Újezd nad Lesy 10:0 (5:0)

Branky :

Sestava :

Maršák Rudolf - Pivoda Petr, Mrazík Štěpán, Marek Jan, Plzák Lukáš - Rubeš David, Foltman Petr, Andras Lukáš, Karbus Jakub - Palata Jakub, Sedláček David

Střídání : Černý Tomáš, Lipár Dominik, Havel Jiří, Shypovych Ivan

Komentář :
Na úvod sezóny jsme jeli poměřit síly s mužstvem Admiry, zřejmě jedním z favoritů naší skupiny. Zápas se hrál na mini UMT Admiry za krásného jarního počasí.

Bohužel krásné bylo pouze pro domácí hráče. Nám se dařilo být vyrovnaným soupeřem cca 15 minut, kdy sice domácí tlačili, ale bez gólového efektu. Bohužel první gól po naší chybě ve vápně udal tón celému zbytku zápasu. Kluci se po obdržené brance zbytečně báli hrát a to vedlo k prohrávání osobních soubojů a samozřejmě přibývajících brankách v naší síti. Nemá asi cenu při pohledu na výsledek se moc rozepisovat, ale námětů ke zlepšení máme více než dost. Je škoda, že jsme nenavázali na dobře odehrané přípravné zápasy s Radotínem a Satalicemi, pak by výsledek nemusel vypadat tak hrozivě. Ve druhé půli jsme měli 3-4 dobré šance, bohužel se nám nepodařilo branku vstřelit. Za zmínku snad ještě stojí zbytečné vyloučení Štěpána a jednoho soupeřova hráče po vzájemné potyčce.

Hoši, pojďme to hodit za hlavu, nic se neděje. Pořád se ještě sehráváme, zapracováváme do sestavy nové (staronové) kluky a výsledky určitě přijdou !!