Střešovice - FK Újezd

18. kolo 22.4. 2012 13:15

SK Střešovice 1911 B - FK Újezd nad Lesy 5:0 (2:0)

Branky :

Sestava :

Maršák Rudolf - Čermák Daniel, Marek Jan, Pinkas Martin, Pivoda Petr - Rubeš David, Sedláček David, Foltman Petr, Plzák Lukáš - Podlipný Jakub, Andras Lukáš

Střídání : Černý Tomáš, Havel Jiří, Shypovych Ivan

Komentář :
K dalšímu mistrovskému zápasu jsme zavítali na hřiště těžkého, nikoliv však nehratelného soupeře.

Bohužel od začátku jsme řešili problémy se sestavou. Už před zápasem nám vypadli Drdlič, Kuba Palata a Dominik a ke všemu se ve třetí minutě nezaviněně zranil Martin Pinkas. Takže jsme museli výrazně improvizovat, což se ale projevilo až ke konci zápasu. První půle byla naprosto vyrovnanou záležitostí se šancemi na obou stranách. Bohužel rozdíl byl pouze v tom, že soupeř šance využil a my nikoliv. V největší dvojšanci se objevil David Sedláček, který trfil břevno a dorážku Kuby Podlipného bravurně vyškrábnul brankář domácích na roh. A tak jsme do kabin šli s dvoubrankovým mankem.

Na začátku druhé půle se hrál takový nemastný neslaný fotbal bez šancí. Tato situace trvala asi do 60-té minuty, kdy (asi abychom si ten kalich zranění dopili až do konce) musel odstoupit Honza Marek. Tím jsme už poněkolikáté museli přeskupit řady, z původní obrany nám zbylo torzo a to byla voda na domácí mlýn. Ti nás v poslední čtvrthodince dorazili ještě dalšími třemi brankami.

I přes hrozivě vypadající skóre jsme neodehráli špatný zápas. Za první půli jsme si určitě nezasloužili prohrávat, ale naše efektivita byla bohužel mizivá. Ke konci druhého poločasu se už projevila nesourodost poslepované obrany a bohužel výsledek vypadá poněkud hrozivě. Ale pánové nic se neděje, 3/4 zápasu bylo dobrých. Doufejme, že se do příštího týdne dáme zdravotně dohromady, kdy nás čeká důležitý souboj s Ďáblicemi, které bychom v případě úspěchu mohli přeskočit.