Ml. Dorost: 6.kolo

Ne 11.10. PSK Union Praha - FK Újezd nad Lesy 0:3 (0:1) B: 2x Cikhart, Hojdar

--------------------------------------------------------------------------------------------

Pecho Daniel ml. - Santarius Viktor, Zach Daniel (71´ Hojdar Martin), Plašil Tomáš - Gottfried Jakub, Šebesta Tomáš, Bednář Jakub ©, Podlipný Daniel (76´ Halčák Jan), Pecho Daniel st. - Cikhart Dominik, Fišer Milan

Vedoucí: Podlipný Jan

Muži s praporkem: Pan Santarius, Bednář Miroslav

Od samého začátku klání jsme si získali převahu. Dostat se do tempa nám pomohl i brzký gól. Prvních 20min bylo jasně v naší režiji a nemuselo zůstat jen u jediné branky. Měli jsme jednu šanci za druhou, bohužel se nám nepodařilo další branku vsítit.

Poté nás soupeř trochu ukolébal a my jsme přistoupili na jeho tempo hry. Šance ubývali, převaha byla sice stále jednoznačná, ale bez většího tlaku v okolí brankoviště. Nevím jestli to byla trochu smůla nebo nervozita, ale přestali se nám dařit finální přihrávky a ustal pohyb z naší strany.

Druhý poločas jsme nezačali nejlépe, soupeř viditelně přidal a zaskočil nás. Chvíli jsme tahali i za kratší konec. Asi 15min nám trvalo než jsme zase získali iniciativu na naše kopačky. Poté jsme zase získali převahu, ale hráli jsme trošku v křeči. Vysvobodil nás až 2. gól v 70.min, který definitivně zlomil zbylý odpor soupeře. 3. gól byl už jen hřebíčkem do rakve.