Ml. Dorost: 5.kolo

So 3.10. FK Újezd nad Lesy - SK Čechie Smíchov 6:1 (3:0) B: Bednář, Pecho st., Fišer, Cikhart, Gottfried, V.G.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Hojdar Martin - Santarius Viktor, Zach Daniel, Plašil Tomáš - Bednář Jakub ©, Cikhart Dominik, Podlipný Daniel (65´ Chmelík Jan), Šebesta Tomáš, Pecho Daniel st. (70´ Kanta Jan) - Gottfried Jakub, Fišer Milan (50´ Halčák Jan)

Vedoucí: Podlipný Jan

Muž s praporkem: Podlipný Jan

Zápas jsme měli od začátku do konce zcela pod kontrolou. Velmi slušně jsme kombinovali a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Krom vstřelených gólů jsme měli i řadu dalších velmi slušných šancí a přitom jsme soupeře prakticky do ničeho nepustili. Jediný inkasovaný gól bych zařadil do kategorie "divný" kdy asi ani střelec sám nevěděl jak k němu přišel.

Co by jsem obzláště chtěl vyzdvihnout byla práce záložní řady. Všichni hráči si plnili svoje povinosti beze zbytku a navíc fungovala i provázanost s obranou ve středu hřiště a dopředu po stranách hrací plochy.

Co mě ale mrzí je problém, který vznikl o poločase, kdy Milan již nemohl do 2. půle nastoupit, za což bych se mu chtěl omluvit. A doufám, že co jsme si řekli po zápase, a s Milanem v kabině, si hráči vezmou k srdci a bylo a bude to ku prospěchu věci. Na závěr bych chtěl všem klukům poděkovat za výkon a pokud by byli jakékoli připomínky, dotazy či poznatky.....rád je na tréninku nebo jindy uvítám a zodpovím.