Ml. Dorost: 1.kolo

So 5.9. AFK Union Žižkov - FK Újezd nad Lesy 1:4 (1:2) B: 2x Cikhart, 2x Fišer

-------------------------------------------------------------------------------------------

Pecho Daniel ml. - Santarius Viktor, Zach Daniel, Chmelík Jan, Borovička Jiří - Plašil Tomáš, Cikhart Dominik (61´ Halčák Jan), Podlipný Daniel, Pecho Daniel st. - Bednář Jakub ©, Fišer Milan

Vedoucí: Podlipný Jan

Muž s praporkem: Jašek Tomáš

1. mistrovské utkání jsme zvládli bez větších problémů. Na výkonu se znatelně podepsal čas výkopu 8:30!!! Což mělo za následek ospalý start do utkání, kdy jsme začali prohrávat. Poté jsme ale přeřadili na vyšší rychlostní stupeň a utkání jsme myslim celkem v poklidu ovládli a soupeře, až na vyjímky, do ničeho nepustili.

Co nás trošku výkonostně sráží jsou nakumulované chyby, kterým se v zápasech nevyhybáme. Kdy chyba ve středu hřiště, která je znásobená chybou obrany končí šancí soupeře, který k ní přišel jak slepý k houslím, naštěstí soupeř né vždy trestá!

Trochu mě mrzí, že nejsme schopni hrát celý zápas na 100%, ale věřim, že se to se silnějším soupeřem zlepší...jinak by nás to mohlo také mrzet.

Krom střelců a kvalitní obrany bych chtěl vypíchnout za 1. poločas Plášu, který mě mile přikvapil svým přístupem a spolupráce s Bedýnkou jim podle mého mínění svědčila a v poločase 2. Pešouna s Milanem, kteří svou hrou mnohokrát soupeře přehráli a jen přílišné "hračičkování" nám zabránilo si vytvořít víc gólovek :-) A za poslední výkon Dandy s Vikym, kteým se svým přístupem dařilo dělat v soupeřových řadách vítr, což výrazně přispělo k námi předváděné útočné hře.