Jmenování nových trenéru k týmům mužů

Po skončení fotbalové sezóny 2011/2012 u nás v klubu ukončil své působení na svoji žádost trenér Štefan Križo. Rádi bychom za celý klub poděkovali Štefanovi za veškerou aktivitu, kterou věnoval našemu klubu, která vysoce přesáhla povinnosti trenéra mužstva. Dále mu také touto cestou přejeme mnoho úspěchů v novém sportovním působení a také v soukromém životě.

Po výběru z několika oslovených trenérů pro A-tým mužů jsme vsadili na již osvědčeného trenéra Václava Šebestu, který vedl náš tým před několika lety a podařilo se mu postoupit do I.A třídy. Cíl pro novou sezónu je jasný, postup zpět do přeboru, a my věříme, že trenér bude schopen mužstvo připravit tak, abychom o postup opravdu mohli reálně bojovat.

Novým trenérem B-týmu se stal již také osvědčený trenér a náš bývalý hráč Petr Picek, který pro změnu vedl náš B-tým před několika lety při postupu do I.B třídy. Tuto soutěž hrajeme stále a v posledních letech jsme se v ní umisťovali na předních příčkách.

Nezbývá, než popřát nově jmenovaným trenérům, ať se jim u nás v klubu daří a jejich působení povede ke spokojenosti vedení klubu, hráčů, fanoušků a jich samých!!!

VV FK Újezd nad Lesy