FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 19 (25%)
FB našeho FK ÚnL 15 (20%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 28 (37%)
Stránky FAČR fotbal.cz 10 (13%)
Jiné 3 (4%)
Celkový počet hlasů: 75

ABC Braník B – FK Újezd nad Lesy B 3:1 (1:0)

Neděle 2.6.2013, 17:00 hodin, UMT Braník

ABC Braník "B" – FK Újezd nad Lesy "B" 3:1 (1:0)
                    
Sestava FK Újezd nad Lesy "B":
Havel – Čermák, Folauf, Krejčí, Mára – Fučík (60´ Zeman), Votánek, Denis, Sochovič (45´ Váňa) – Hladík, M.Kovář
           
Branka: Denis

                 
O tomto víkendu postihly Prahu vydatné deště a někde dokonce záplavy, tak není divu, že se tento zápas musel odehrát na UMT a jak jinak, než za trvalého deště. Stejně tak jako naše A-čko nehrálo tento víkend ani A-čko soupeře. Ten měl však údajně v základní sestavě čtyři hráče z prvního týmu a my nikoho. To jen na úvod a dále konkrétněji k zápasu.

První poločas se vyznačoval vyrovnanou hrou obou týmů, kdy vznikaly gólové příležitosti na obou stranách. I na těžkém mokrém terénu se objevovaly pohledné kombinace. Z našich ofenzivních hráčů hrozil asi nejvíce náš veterán Vlasta Hladík, který se proti mladším protihráčům prosazoval i rychlostně. Do naší největší šance se však dostal Michal Kovář, který však tváří v tvář brankáři selhal a trefil vyběhnuvšího gólmana do nohy. Naproti tomu soupeř jednu z několika šancí proměnil a do kabin se šlo za nepříznivého stavu 1:0 pro soupeře.

Do druhého poločasu jsme střídali zraněného Clifa a chtěli jsme samozřejmě výsledek zápasu otočit. Tento plán však dostal již asi v 55 min značnou trhlinu, když jsme inkasovali podruhé! Ofenzivní hráč soupeře dostal balón za naší obranu a i když ho ještě dobíhali Matěj s Čermisem, tak se proti němu rozběhl i náš gólman Radek, ale soupeř byl nejrychlejší a ještě před vápnem si Radka obhodil a uklízel již do prázdné brány. Ani za tohoto stavu jsme však nesložili zbraně a tlačili jsme se do útoku. Naneštěstí se nám nedařilo proměňovat šance a soupeř udeřil po rychlém protiútoku potřetí. Nám se pak ještě podařilo snížit na 3:1, když se k odraženému balónu na vápně dostal Vojta Denis a nechytatelnou ránou prostřelil vše, co mu stálo v cestě směrem do sítě! Naše úsilí a množství našich šancí se v této chvíli vystupňovalo, ale bohužel to již nevyústilo v žádné "koření fotbalu".

Dovolím si tvrdit, že jsme v tomto utkání nebyli horší, ale soupeř dal více gólů a tak zaslouženě zvítězil.

Tento zápas by se těžko hodnotil obecně, protože každý z hráčů do zápasu přinesl něco jiného a taky odevzdal různé množství sil. Někomu chyběl větší klid, někomu lepší fyzička, někomu větší nasazení, někomu větší soustředění, ...

Máme jistě všichni co zlepšovat!!! Tak se o to snažme!

                             
Chytrolín :)