Starší dorost:

Hodnocení sezóny.
Po loňském úspěchu,kdy starší dorost s přehledem vyhrál první třídu a slavil historický postup staršího dorost do přeboru nás čekal úkol udržet novou soutěž.Úkol to byl těžký,protože tahouni dorostu r.93 skončili a náhrada za ně se hledala velmi těžko.
Před sezónou se nám podařilo sehnat posili.Malý přišel ze Zbraslavi,Váňa z Meteoru a Jašek se vrátil z Jiren.Hned v prvním utkání jsem vybojovali první bod s Podolím.V druhem jsme těsně prohráli v Horních Měcholupech a v třetím utkání vybojovali doma  bod s Hájemi.To nás naladilo na optimismus,ale bohužel ne na dlouho.Po té přišla série porážek.V některých utkáníí jsme měli vyloženě smůlu,ale na to se nehraje.Až v předposledním utkání s Duklou po perfektním výkonu jsme si mohli zařvat vítězný chorál.V posledním zápase se přivezl bod z Přední Kopaniny.S šesti body jsme uzavírali tabulku.Ukázalo se,že nováčkovská daň zasáhla.Některé zápasy jsme nezvládli takticky a u několika hráčů bylo vidět,že přebor je nad jejich síly.Z posil se výrazně ukázal Malý a i Váňa.Jašek v prvních utkání hrál v základu,ale bohužel na přebor nestačil a propadl se mezi náhradníky.Po podzimu ukončil Váňa hostování(velká škoda),Jašek neunesl pozici náhradníka a přestal chodi,totéž platí o Mrazíkovi.Nepochopitelně přestal chodit i Hojdar a v průběhu jara i Kanta.Na jaře nás čekal nehezký úkol,výrazně přidat.Jinak jsme se mohli s přeborem rozloučit.O to těžší to bylo,protože zůstalo jenom devět st.dorostenů.Pravidelně hráli Plzák,Pinkas a Čermák,kteří ještě v loni hráli za žáky.Z r.96 hrál v základu Andras a ještě chodili Podlipný a Foltman.Jaro se začalo výborně.Výhra v Podolí i bez Bednáře nás nakopla.V prním utkání se sice vyhrálo,ale vědělo se,že tohle je málo.Několik ukání nám opět nevyšlo.Mrzí třeba zápas v Hájích,kde se tahalo za bod,ale v 93 min jsme dostali gól na 3:4.V celé sezóně jsme měli velký problém s proměńování šancí,proto když přišla výhra tak vždy o jeden gól.Jediná vyjímka byla domácí utkání se Střešovicemi,který se vyhrál 3.0.Na jaře jsme vybojovali neuvěřitelných 14 bodů a zachránili přebor pro další ročník.Je to až zázrak,že tak mladý tým to dokázal.Velké poděkování patří mladším dorostencům.Pinkas,Čermák a Plzák(všichni r.97) hráli ještě v loni za žáky.Z r.96 hrál pravidelně Andras.Asi největší poděkování patří ml.dorestencům J.Podlipnému a Foltmanovi,kteří s námi pravidelně jezdili  zasahovali do hry méně.Nejlepším střelcem se stal s deseti góly Malý.Největší tahoun mužstva byl Borovička.Neúnavně makal a bylo mu jedno na jakém postu,Když bylo třeba hrál v útoku ,v záloze a dokonce i na stoperu.V roli posledího hráče vystupoval Danda Podlipný a když byl zraněný tak velmi chyběl.Trochu zklamaný jsem z nekterých věkem nejstarších.Plašil se hlavně zajímal o hádky z rozhodčím,za což byl jednou i vyloučen a Bednář na jaře moc netrénoval a na jeho výkonech to bylo znát,což byla škoda,protože fotbalista je výborný.V brance nás nesčíselněkrát zachránil Pecho.Druhý golnman Heller v chytal několk utkání na jaře a vždy na výbornou.Dokonce několikrát hrál i poli na pozici útočníka.Jsem rád,že novému trenérovi st.dorostu mohu předat přebor.Chtěl bych poděkovat všem hráčům ,kteří zasáhli do bojů,protoře díky nim se dorost zachránil.Velký dík Honzovi Podlipnému,protože jako vedoucí byl vždy perfetní.Přeji všem hezké prázdniny a v nové sezóne pod vedením Rudy Maršáka hodně úspěchů.
Díky Petr Křelina