Starší dorost:Fk Újezd nad Lesy - Horní Měcholupy 1:4

Fk Újezd nad Lesy - Horní Měcholupy 1:4(0:2)
                                         Heller
Pivoda         Moša     Podlipný       Čermák
           Borovička       Sedláček     (60.Kanta)
          (20.Foltman)    (75:Podlipný.J.)
                             Andras
                  Plašil
Branky:70.Malý
První domácí utkání jsem hráli na umělce Slávie v Edenu.Hned v začátku jsme si vypracovali dvě velké šance,ale Andy i Pláša s ní zle naložili.Pak převzali otěže utkání hosté a my se stáhli do hluboké obrany.Z ní jsme vystčili růžky jenom občas,jinak se hrálo většinou u nás.Již to vypadalo,že vydržíme do poločasu.Bohužel se nám nepovedlo posledních pár minut.V 41 hosté zavěsili poprvé a v 43 podruhé.V druhé půli nám šance na lepší výsledek vydržela jenom do 53 min. když jsme obdrželi třetí gól a hned po rozehrání čtvrtý.Pak soupeř polevil a my se dostávali do šancí.Andy se dostal i přes brankáře a jasný gól vyrazil rukou obránce hostů.Následovala penalta,kterou na druhý pokus proměnil Malý.Měla logicky následovat i červená karta,ale tu nepochopitelně rozhodčí nevytáhl.Na konci utkání jsme se dostali do několika šancí,ale již se nic nezměnilo.Hosté je na druhém místě a zaslouženě nás porazili.Věřím,že příště uděláme lepší výsledek.