Podolí - Fk Újezd nad Lesy 2:3(1:1)

Podolí - Fk Újezd nad Lesy 2:3(1.1)

Heller

Čermák         Podlipný    Moša      Pivoda

(60.Podlipný J.) Sedláček     Foltman

Malý               Andras        Plzák

Borovička

(80.Karbus)

Branky.2x Malý,Andras

Na první jarní utkání jsme jeli s obavami,jelikož velmi uzký kádr staršího dorostu se musel obejít bez Plašila(vykartovaný) a Bednáře(nemoc?).Do toho započítám umělku a zimu jako v Rusku,takže na začátek samé mínusy.V základní sestavě se tudíž objevili čtyři maldší dorostenci.Hned od začátku jsme se do domácích pustili.Podolí se dostalo pod tlak a nevěděli kam dřív skočit.V 7 min.po hezké akci vstřelil první jarní gól Malý.Dál jsme se tlačili do šancí.Borovička nastřelil tyčku a Malý břevno.Do další tutovky se dostal po rohu Foltman.My jsme nasadili od začátku vysoké tempo a bál jsem se,že dojdou síly.kdyby se proměnili ty šance mohlo být lépe.Domácí se oklepali a od 25 min. začali hrát aktivněji a dostali nás pod tlak.Bohužel heslo nedáš dostaneš se projevilo.Podlipný chtěl obranný úkol udělat fofbalově,ale to bohužel nevyšlo a domácí útočník se řitil sám na branku a vyrovnal.Pak přišli velké chvíle našeho golmana a díky jemu se šlo do šaten za stavu 1.1.Druhý poločas jsme začali zase aktivně s v 55 min využil Andy špatnou malou domu a lehce zavěsil.Bohužel vedení nám vydrželo jenom chvíli.V 65 min si naša obrana vzala odechový čas   a domácí útočník se objevil sám před naším golmanema a opět vyrovnal.Naše hráče to naštěstí nevykolejilo a dál hráli aktivně. V 73. min se říti sám na brankáře Bora a byl těsně přad vápnem sražen.Následovala červená karta a tresný kop s velkou dávkou štěstí proměnil Malý.V 80 min musel střídal pro křeče Bora.Zřejmě se málo ve vlaku vyspal,asi by to chtělo příšte třeba až do Pardubic. V závěru mohl vstřeli střídající J. Podlipný dva góly,ale zřejmě chtěl,aby to bylo až do konce drama.Chtěl bych všechny pochválit za bojovný týmový výkon.Kdyby se proměnňovali šance mohlo to být  více v klidu.Myslím si.že vítězství a závěrečný pokřik Úezd dnes ............ jsme si plně zasloužili.