Starší dorost:FK Újezd nad Lesy - Dukla 3.2

Fk Újezd nad lesy Dukla   3:2(2:1)

Pechp
Pivoda        Podlipný       Moša       Váňa
(46.Andras)  Sedláček        Borovička
Hojdar         (65.Plzák)                 Malý
                                 Bednář
                   Plašil.

Branky:Bednář-penalta,Plašil,Malý

Tak jsme se konečně dočkaly.Již v páté minutě jsme po penaltě za ruku šli díly Bednovi do vedenín.V sedmé minutě Pláša přeloboval brankáře a bylo to 2:0.Takový začátek nikdo nečekal.Třetí tým tabulky se do nás zakousl a my nevěděli kam dřív skočit,ale dál jsme se snažili hrát aktivně a bylo se na co dívat.V 35 min po zbytečném faulu Píva kopali hosté z hranice vápna přímý kop a ten jim vyšel náramně.Do kabin se šlo za stavu 2:1.Po přestávce začali hosté hrát aktivně,ale jejich tlak jsme přežilia dál se snažili hrát fotbal,Bohužel Danda Podlipný v 55 min vyrobil hrubku a bylo po vedení.V tuto chvíli zaslouží kluci velkou pochvalu.Zbraně nesložili.V 65 min měl velkou chvíli Malý. Na půlce sebral míč a přeřítil se přes tři obránce Dulky a šlo se do vedení.Hosté se snažili vyrovnat,ale my stále aktivní hrou jim v tom zamezili.Závěr velice kvalitního  utkání nám nevyšel.V 83 min.dostal za faul druhou žlutou kartu Hojdar a hráli jsme v oslabení.O tři min později neudržel nervy Plašil a po potyčce dostal červenou kartu.Nutno podotknout,že hráči Dukly začali strácet nervy.Plašil coby ochránce spoluhráče to ovšem přehnal.Je mi,ale nepocopitelné proč nebyl potrestán i soupeř.Takže jsme hráli v devíti.Naštěstí jenon dvě minuty,protože byl vyloučen za urážku pomezního rozhodčího hráč Dukly.Do konce zbývalo pár minut a to už jsme zvládli.I kdy ž utkání bylo hodně emotivní tak musí Pláša nervy udržet.Oslabil mužstvo i na budoucí utkání a to je škoda.Po výborné utkání s Vršovicemi a Dukly si kluci zaslouží velkou pochvalu,protože ukázali jak se bojuje o body.Dík.