Starší dorost.Fk Újezd nad Lesy-Tempo 1:5

Fk Újzed nad Lesy Tempo 1:5(1:3)

Pecho
Andras         Podlipný      Moša        V8ňa
(85.Mrazík)           Borovička
Hojdar           Bednář            Malý
(70.Plzák)       (88.podlipný)
               Plašil             Sedláček
                (75.Jašek)
Branky:Bednář

V dalším utkání na domácí půdě jsme přivítali mužstvio Tempa.Bohužel celý první poločas právě hosté udávali tempo utkání.Všude jsme byli druzí a hosté nás převálcovali ve všech směrech.V 30 min se ujali vedení.Netrvalo ani pět mi a jedna z mála hezkých akcí z naší strany vedla k vyrovnmání.Plašil utekl po pravé staně a našel Bedýnku a ten střelou k tyčce vyrovnal.Kdo si myslel,že nás to probudí tak se nestačil divit.Během dalších pěti min dali hosté dvě branky jako přes kopírák.Obě akce byli přes střed hřiště.V druhé půli se začal hrát z naší strany lepší fotbal.Většinu času se hrálo na půli hostů,ale gólly dávali oni.Čtvrtou branku nám dali z penalty.Zase prošli středem a Andy to pak řešil faulem.(podle rozhodčího). Na pátém gólu se vyznamě podílel rozhodčí,když neodpískal jasný faul na Boru a poté padl gól.Pak bohužel pan rozhodčí neodpískal penaltu pro nás,kdy Bedna prošel celou obranou a byl zastaven faulem.Leč píšťalka zůstala v klidu.Tempo vyhrálo zaslouženě,ale výsledek za náš druhý poločas je pro nás krutý.Na druhou stranu nás potrestali za naše chyby a když za celé utkání dáme pouze jeden gól nemůžeme pomýšlet na lepší výsledek.