SC Radotín - FK Újezd nad Lesy 4:0 (2:0)

Maršák Rudolf - Čermák Daniel, Andras Lukáš, Pinkas Martin, Drdla Lukáš - Havel Jiří, Plzák Lukáš, Foltman Petr, Vojáček Lukáš - Palata Jakub, Michalec Josef

Střídání : Černý Tomáš, Novotný David ,Zátka Lukáš, Vaníček Tomáš

Komentář :
K zápasu přes celou Prahu jsme cestovali v dalším kole do Radotína.

Soupeř bohužel i přes krásné počasí na nás vyrukoval s malou a rozpálenou UMT. Hned v začátku zápasu jsme si vytvořili 2 šance, z nichž hlavně ta Pepy Michalce volala po gólu. Tím ovšem naše desetiminutovka skončila a domácí hru přinejmenším vyrovnali. Hrálo se hlavně mezi vápny, ale postupem času se do šancí dostávali i domácí. Bohužel po nedůrazu uprostřed hřiště postupoval domácí útočník sám a proměnil - 1:0. My jsme se nemohli stále nějak dostat do tempa a tak největší šanci jsme měli z trestných kopů, když jeden přistál na tyči domácí branky. Bohužel nedáš dostaneš platilo, když v poslední minutě jsme inkasovali podruhé, tentokrát z levé strany - 2:0. Následně jsme ještě zahrávali přímý kop, ale hlavička Kuby Palaty skončila na břevně....

Do druhé půle jsme malinko přeskupili řady, když jsme do útoku posunuli Martina Pinkase, bohužel kýžený efekt se během prvních 15-ti minut nedostavil a navíc Martina chytli křeče, takže jsme ho museli vystřídat. Takže jsme na hrot posunuli Andyho a hráli už víceméně vabank. Bohužel samostatný postup na branku Andy zakončil pouze slabě do rukou gólmana a to byl asi klíčový okamžik druhé půle. Domácí stále více podnikali výpady do naší obrany a jeden takový bohužel po rohovém kopu proměnili ve třetí gól - 3:0. V poslední minutě zápasu ještě kompletovali na konečných 4:0.

Nevydařený zápas, kdy výsledek 4:0 je poměrně krutý, bohužel když nedáváme branky nemůžeme vyhrát. Vymlouvat se na to, že jsme hráli na malé UMT a 4 hráči předtím absolvovali jiný zápas by bylo chabé a alibistické. Takže pánové, zvedneme hlavy a jdeme dál.