FK Újezd nad Lesy – Loko Vltavín B 0:2 (0:0)

Neděle 29. září 2013 (tráva Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – Loko Vltavín "B" 0:2 (0:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Daníček, Zeman, Mareš, Moudrý (85´Borovička) - Křelina (58´Novotný), Otopal, Kovář P., Kohout (58´Kovář M.) - Fišer, Kaucký

připraven na střídání: Havel

Další domácí utkání jsme odehráli v neděli 29.9. od 16:30 a soupeřem nám byl B-tým Loko Vltavín. Na soupeře jsme se připravovali celý týden a čekali jsme, že soupeř přijede posilněn o některé hráče A-týmu, hrající druhou ligu.

Přes naše obavy jsme začali utkání velmi aktivně a velmi kombinačně. Balón šel z nohy na nohu na jeden maximálně dva doteky a tak se soupeř jen bránil. Nestíhal doplňovat prostory a nám vznikaly okénka v jejich obraně. Těchto okének jsme však nevyužily a tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Myslím, že na fotbalový dojem jsme zasloužili nejméně známku 1-2, ale na proměňování šancí bychom obdrželi 4-5.

Do druhého poločasu jsem hráče nabádal, abychom byli trpěliví a zodpovědně bránili. Hned ale po rozehrání poločasu se prohnal soupeřův levý obránce kolem stojícího Křeliny a zároveň upláchl i Daníčkovi, který ho stíhal až na brankovou čáru. Tam protihráč odcentroval balón na velké vápno na úplně volného spoluhráče a ten se technickou střelou nemýlil 0:1. Přesvědčili jsme se, jak dovede být fotbal krutý na nepřipravené. Po obdržené brance byl scénář úplně stejný jako v prvním poločase. Ještě více jsme na soupeře zatlačili a branka vysela na ve vzduchu. Jen to zakončení – bída. Když jsme byli v největším tlaku, tak nám soupeř zasadil druhou krutou ránu na 0:2.

Celkový dojem z naší hry vyzněl negativně, protože jsme prohráli se slabým soupeřem. Obě branky jsme jim darovali.

Naproti tomu co se týče předvedené hry, tak ta se už dostala do vyšších pater. Kombinačně jsme byli na výši, hra jeden na jednoho taky v pořádku, přihrávky na jeden dotek za obranu soupeře taky dobře. Jen se porážíme sami našimi individuálními chybami. Věřím, že se vše změní a půjdeme jen vzhůru.

Václav Šebesta