SK Hostivař – FK Újezd nad Lesy 4:3 (2:1)

Sobota 5. října 2013 (tráva SK Hostivař)

SK Hostivař – FK Újezd nad Lesy 4:3 (2:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Daníček, Zeman, Mareš (78´Krejčí), Moudrý - Křelina (73´Borovička), Otopal, Kovář P., Kohout - Fišer (73´Pechar), Novotný

připraven na střídání: Pecho

branky: 2x Novotný, Pechar

Další mistrovské utkání a pokračování naší mizérie bylo v sobotu v Hostivaři. Po domácí porážce minulí týden jsem si myslel, že se vše obrátí v dobrém a už se nebudou opakovat špatné výsledky mužstva. Ale opak byl pravdou. Po nevýrazném prvním poločase, kdy byl vystupňován chabý výkon individuálními chybami naší obrany, a tak jsme do kabin odcházeli za nepříznivého stavu 2:1.

Vše jsme si v kabině vyříkali a byl jsem přesvědčen, že se vývoj utkání obrátí v náš prospěch. Vše nasvědčovalo k obratu. Zlepšený výkon našich hráčů se projevil vyrovnávající brankou. Když už byl soupeř pod naším velkým tlakem a začal mírně ztrácet, opět se objevila individuální chyba v naší obraně a soupeř zase vedl 3:2. Zvyšovali jsme úsilí o vyrovnání, ale z ojedinělého útoku domácích jsme si dali vlastní branku. Prohrávali jsme pět minut před koncem o dvě branky. Ještě jsme za dvě minuty korigovali na 4:3 a rozhodčí nekompromisně ukončil zápas ve 43´.

Tím se dovršil náš špatný den. Vše si musíme probrat v kabině a pokusit se zastavit naší špatnou sérii.

Václav Šebesta