FK Újezd nad Lesy – TJ Praga 0:0 (0:0)

Neděle 13. října 2013 (tráva Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – TJ Praga 0:0 (0:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:

Hlubuček - Zeman, Kaucký, Mareš, Moudrý (89´Váňa) - Borovička (46´Daníček), Otopal, Kovář P., Kohout - Fišer (73´Pechar), Novotný

připraven na střídání: Havel

Na další mistrovské utkání k nám na náš stadion přijel celek z Vysočan Praga.

Po předchozích špatných výsledcích jsme chtěli už konečně předvést zlepšenou hru a vstřelit více branek než soupeř a tím i plně bodovat. Přání bylo větší než realizace. Byli jsme lepším mančaftem po celý zápas, ale nevstřelili jsme žádnou branku a tak jsme nemohli myslet na vítězství a zisk tří bodů. Na vstřelení kýžené branky šance byly, obzvláště dvakrát Novotný a jednou Fišer.

Jsme pod tzv. „dekou“ a nemůžeme se zpod ní dostat. Víme, že nám nikdo nepomůže a že musíme sami pracovat na sto procent, abychom to zlomili. Připravujeme se v trénincích svědomitě, tak by tato situace neměla trvat dlouho. Mužstvo je na každý mač nažhaveno a myslím, že to právě je ta pře-motivovanost, která jim svazuje nohy a jejich myšlení v zakončení je zbrklé. Celková hra, až na pár nedostatků, má fotbalové parametry a jen klid ve finální fázi a v zakončení chybí.

Václav Šebesta