SK Viktoria Štěrboholy – FK Újezd nad Lesy 5:2 (1:1)

Neděle 20. října 2013 (tráva Štěrboholy)

SK Viktoria Štěrboholy – FK Újezd nad Lesy 5:2 (1:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Zeman, Kaucký, Mareš, Moudrý - Daníček (78´Borovička), Otopal, Kovář P., Kohout - Křelina (68´Bednář), Fišer (71´Pechara)

připraven na střídání: Pecho

branky: Otopal, Zeman

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Štěrbohol. Už ten fakt, že jsme měli výkop mimo úřední čas a to v 17 hodin a ne v 15:30h nám dělalo vrásky, protože druhý poločas se odehrával už za tmy a při umělém osvětlení. Jelikož čtyři hráči nosí kontaktní čočky, tak ve druhém poločase už skoro neviděli. Ještě se k tomu přidal silný déšť a bylo vymalováno.

Zápas jsme začali aktivně a první poločas jsme měli více ze hry. Taky jsme to vyjádřili vedoucí brankou. Ale ke konci poločasu, kdy zbývaly do přestávky jen minuty, se nedohodl Mareš s Hlubučkem, kdo odkopne pomalu se kutálející balon naším malým vápnem, až přiběhl soupeřův hráč a pohodlně vyrovnal. Tento gól nás dostal opět do deprese a do stavu, kdy jsme si opět přestali věřit.

Do druhého poločasu jsme nastupovali otřeseni z jednoduchého vyrovnání a už jsme se z toho za celý druhý poločas nedostali. Kupili jsme jednu chybu za druhou a soupeř každé naše zaváhání trestal. Srážíme se sami našimi individuálními chybami. Jednou je to ten a jindy zase jiný hráč. Je to jen v hlavách jedinců.

Výsledek je pro naše mužstvo krutý, ale všechny góly soupeře jsme si dá se říct dali sami.

Máme ještě čtyři zápasy do konce podzimní části a budeme se prát o každý bod.

Václav Šebesta