FK Újezd nad Lesy – FK Slavoj Vyšehrad B 3:4 (0:1)

Pondělí 28. října 2013 (tráva Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – FK Slavoj Vyšehrad "B" 3:4 (0:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Daníček, Zeman, Kaucký, Moudrý (85´Mareš) - Otopal, Votánek (55´Bednář) - Křelina (84´Borovička), Novotný, Kohout - Fišer (78´Pechar)

připraven na střídání: Pecho

branky: 2xKaucký, Křelina

Domácí mistrovské utkání s týmem Slavoje Vyšehrad B, který ještě v tomto ročníku neprohrál, nám výsledkově nevyšlo. Herně z naší strany nebylo tak špatné, ale opět jsme dostali nevýslovně jednoduché branky.

Po jednobrankovém prohraném poločase jsme se ve druhém poločase vzchopili a vyrovnali na 1:1 Kauckým, ale hned vzápětí jsme inkasovali druhou a třetí branku. V našich hráčích se objevila silná vůle po nějakém solidním výsledku a tak jsme Křelinou korigovali na 2:3 a za pět minut jsme vyrovnali Kauckým na 3:3. Soupeře jsme v tomto okamžiku přehrávali a vedoucí gól visel na krajíčku. Jenže zase přišla naše nekoncentrovanost a soupeř nám vstřelil čtvrtou branku těsně před koncem utkání. Veškerá snaha na vyrovnávající branku už vyšla vniveč, i když střelu Novotného vykopával obránce z brankové čáry a Pecharovu střelu do odkryté branky ještě stačil soupeřův obránce vyrazit na roh.

Celkový dojem z utkání pak vyzněl o jednu branku pro soupeře, ale v utkání jsme byli zdatným soupeřem. Jen kdybychom se vyvarovali chyb v obranné činnosti.

Václav Šebesta