FK Újezd nad Lesy – SK Dolní Chabry 1:1 (0:1)

Neděle 10. listopadu 2013 (tráva Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – SK Dolní Chabry 1:1 (0:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Pecho - Daníček, Zeman, Mareš, Moudrý - Kohout, Kovář P. - Křelina, Novotný, Pechar (60´Kaucký) - Fišer (84´Hlubuček)

branka: Fišer

K poslednímu domácímu utkání k nám přijel celek z Chaber. Tento tým byl v tabulce na druhém místě. Měl velmi dobré výsledky v celém podzimním cyklu. V posledním soutěžním utkání vyhrál nad Dubčí 8:3!

K zápasu jsme nastupovali v neděli odpoledne a to bylo poslední z pěti utkání odehraných o víkendu na povrchu velmi zmáčeném deštěm. Tento povrch byl jak tankodrom. Přes veškerou snahu správce, který ještě před začátkem utkání vše uválcoval, byla po pár minutách utkání hrací plocha opět rozbahněná. To nevyhovovalo naší kombinační hře. Musím ale pochválit naše hráče, že se s tímto povrchem vyrovnali a hráli docela dobrý kombinační fotbal. Opět jsme ale propadli v obranné činnosti a inkasovali jsme po rychlém brejku po levé straně lacinou branku. Průběh prvního poločasu vyzněl herně pro naše barvy, jen jsme nevstřelili branku. Hlavně hlavička Fišera po gólu volala.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním vše převrátit na naší stranu a konečně už vyhrát. Nátlakovou hrou jsme soupeři moc nedovolili a byli jsme hlavně hladovější po gólu. V 55´jsme se dočkali, kdy prostrčený balón na velké vápno zpracoval Fišer a střelou levačkou k tyči nedal gólmanovi soupeře šanci. Po vyrovnávající brance se náš apetit po vstřelení další branky zvýšil a po zbytek celého druhého poločasu jsme si připravovali větší či menší šance na skórování. Při největší snaze našich hráčů se nám ani jednou nepodařilo vsítit vítěznou branku a tak utkání rozhodčí ukončil remízou. Při naší situaci, kdy tápeme, jsme s bodem spokojeni, i když podle vývoje utkání jsme dva ztratili.

Václav Šebesta