FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 85 (51%)
FB našeho FK ÚnL 25 (15%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (22%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (8%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 166

Sokol Kolovraty – FK Újezd nad Lesy 3:2 (2:2)

Neděle 3. listopadu 2013 (tráva Kolovraty)

Sokol Kolovraty – FK Újezd nad Lesy 3:2 (2:2)
                                                  
sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Daníček, Zeman, Otopal, Moudrý (85´Borovička) - Kohout, Kovář P. - Křelina, Novotný, Pechar (77´Kovář M.) - Fišer (77´Damborský)

připraven na střídání: Havel
                   
branky: Novotný, Daníček
                  

ČK: 42´Otopal

                      
K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Kolovrat, k týmu, který si do této chvíle vedl velice dobře a byl na třetí příčce tabulky.

Celý víkend před utkáním jsem řešil rébus s hráči. Z patnácti nominovaných se mi omluvili hned čtyři hráči a vzápětí se omlouvali další do-nominovaní hráči z béčka. Největší rébus byl na post stopera.

Za těchto nepříznivých okolností jsme začali utkání s Otopalem na stoperu a na lavičce jen Borovička. V průběhu prvního poločasu nás přijeli ještě doplnit Kovář M. a Damborský. Tito měli svůj rodinný plán, a přesto nám přijeli pomoci, a za to jim děkuji.

Utkání jsme začali velmi aktivně a soupeři jsme byli velmi zdatnými protivníky. Hrálo se nahoru a dolu. Dávali jsme pozor na to, aby nás soupeř nepřehrával svými rychlými náběhy za obranu. Vše se nám dařilo, ale neuhlídali jsme standardku a prohrávali jsme 1:0. Zvýšili jsme důraz a podařilo se nám po rychlém průniku na pravé straně Křelinou vsítit Novotným vyrovnávající branku. Po naší standardní situaci, kdy se k odraženému balónu dostal Daníček, se balon s přispěním domácího brankáře dostal za brankovou čáru a my jsme vedli 2:1. Soupeř byl jako opařený a my jsme dobře kombinovali a měli hru v naší režii. Až do 42´, kdy jsme neuhlídali soupeřův náběh za naší obranu a Otopal tuto situaci řešil skluzem a následným faulem na hranici velkého vápna. Rozhodčí za tento faul vyloučil našeho hráče a následně nařídil penaltu. Myslím, že k faulu došlo ještě před pokutovým územím a domácí hráč se do vápna sklouzl. Byl to pro nás přísný verdikt sudího. Soupeř z nařízené penalty vyrovnal na 2:2.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s novým stoperem Kohoutem a o deseti hráčích. Vše jsme probrali v kabině. Hlavně taktiku s jakou bychom měli hrát. Vše se dařilo a musím kluky pochválit. Až do 75´, kdy domácí zahrávali roh. Balón ale propadl na penaltě k soupeři, ten nepovedenou střelou vsítil vedoucí branku domácích. My jsme i v deseti zvýšili aktivitu směrem nahoru a ještě jsme domácí potrápili, ale vyrovnávající branku už jsme nestihli vstřelit. Škoda! Za předvedený výkon v utkání a hlavně ve druhém poločase jsme si aspoň bod zasloužili.

Nedá se nic dělat, jsme pořád v té špatné fázi, kdy se nedaří. Budeme se snažit to změnit v domácím zápase s Dolními Chabry.

                                
Václav Šebesta