Zimní turnaj: Sokol Lipence – FK Újezd nad Lesy 4:0

Neděle 12. ledna 2014 od 13 hod (UMT Střešovice)

Sokol Lipence – FK Újezd nad Lesy 4:0 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček (45´Pecho) - Sochovič, Zeman, Otopal, Moudrý (Gruber) - Daníček, Votánek, Bednář, Borovička - Křelina (Bárta), Fišer

První zápas jsme odehráli pod vedením P. Křeliny a náš nový trenér Ivan Čabala sledoval celé utkání pouze v roli diváka. Zápas byl ze začátku celkem vyrovnaný, ale náš tým se dostával jen těžko do nějakých šancí. Soupeř nás poprvé potrestal po přihrávce za obranu a soupeřův střelec byl již tváří v tvář našemu gólmanovi v lehké pozici. Pak jsme ještě do poločasu inkasovali podruhé, když jsme dostali smolný gól při centru od postraní čáry. Tento balón přelétl našeho brankáře a zapadl přímo za tyč. Ve druhém poločase jsme ještě inkasovali dvakrát a nakonec tak tento zápas dopadl debaklem!