FC Tempo Praha – FK Újezd nad Lesy 2:2 (2:0)

Sobota 29. března 2014 od 15:00 hod (Tempo tráva)

FC Tempo Praha – FK Újezd nad Lesy 2:2 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček - Daníček, Horňák, Zeman, Křelina - P.Kovář (78 min Bednář), Otopal (70 min M.Kovář), Vrabec (55 min Borovička), Fišer - Kohout (65 min Novotný), Bárta

připraveni na střídání: Sochovič, Havel

branky: vlastní, Bárta

Remízu s lídrem soutěže na „jejich půdě“ hodnotím pozitivně. Předsevzetí neinkasovat gól hned na začátku zápasu se nepodařilo naplnit. Chyba v nedůslednosti se projevila i na konci I. poločasu, která byla potrestána 2. inkasovaným gólem. Šance, které jsme si vypracovali v I. poločase, mohly zápas trochu zdramatizovat, chybělo však i štěstí.
II. poločas přinesl změnu ve formě lepšího pohybu hráčů na hřišti, zlepšili jsme se v osobních soubojích, které byly důraznější až agresívnější a po změnách v sestavě došlo i ke srovnání nepříznivého stavu. Remízu považuji za výborný výsledek.
Za týden nás čeká první domácí zápas, proto je nutné maximálně se soustředit a v žádném případě to nepodcenit!

Ivan Čabala