FK Újezd nad Lesy – TJ Čechie Dubeč 0:2 (0:1)

Neděle 15. června 2014 od 17:00 hod (Klánovice)

FK Újezd nad Lesy – TJ Čechie Dubeč 0:2 (0:1)

sestava FK Újezd nad Lesy:
Hlubuček (20´Havel) - Daníček, Zeman, Otopal (75´Cikhart), Borovička (75´Šebesta) - M.Kovář (75´Plašil), P.Kovář, Fišer (50´Bárta), Moudrý - Kohout, Novotný

ČK: 20´ Hlubuček

Poslední zápas v soutěži, který se hrál v Klánovicích, jsme opravdu chtěli vyhrát a potvrdit předešlé výsledky. Zápas ovšem hned od počátku nevypadal tak, jak bych si představoval. Začátek byl vlažný jak v obranné, tak útočné fázi, mnohokrát jsme přišli o míč, soupeř byl u míče víc, než bylo vhodné a byli jsme vždy o kousek pozadu. Soupeř nás dostal tam, kam chtěl. Hlubuček byl vyloučen zcela zbytečně po chybě ze standardní situace. Po penaltě, ze které jsme dostali první gól, jsme začali předvádět trochu lepší výkony. Druhý poločas nabídl víc šancí, ovšem i tentokrát bez úspěchu. Myslím, že celkově nakonec docela vyrovnaný zápas (ač v oslabení) jsme mohli dotáhnout do remízy. Výborně chytal po vyloučení Hlubučka Havel.

Ivan Čabala