Brankařská příprava

Milí golmánci,
rád bych Vás opět pozval na moje tréninky a budu rád, když se na nějakém objevíte, zapojíte se a uděláte něco pro sebe. Je to hlavně na vás, nikoho nutit nebudu. Musíte chtít hlavně sami. Všichni máte na to, abyste se stali dobrými brankáři, a já se pokusím udělat vše pro vaše zlepšení mezi třemi tyčemi a hlavně pro to, aby vás to bavilo a na tréninky i přes tu dřinu chodili rádi.

Datum tréninků:
1. 26.7. v 18h hřiště Blatov (v sms jsem psal v 17h, ale mám zápis do školy,

tak bude později)
2. 2.8. v 17h hřiště Blatov
3. 5.8. v 17h sraz hřiště Újezd, přechod na atletický okruh za školou II. stupně
4. 9.8. v 17h hřiště Blatov
5. 12.8. v 17h atletický okruh za školou II. stupně
6. 16.8. v 17h hřiště Blatov

Není povinností být na všech tréninkových jednotkách, máte prázdniny.
Uvítám však každého, kdo se o prázdninách bude chtít trochu zapotit a připravit se na nadcházející sezonu.
Chtěl bych vás také poprosit o sms zprávu den před každým tréninkem zda se zúčastníš či ne. Je to důležité pro naplánování tréninku!
Co se týče těch dvou tréninkových jednotek na atl. okruhu, nemějte strach, že budeme běhat nějaká kolečka. Tam nás čeká spíše dynamika, výbušnost a posílení celého těla což je pro gólmany velice důležité. Trénink bude přizpůsoben věkové kategorii. Lehčí pro žáky a ženy a "rasovina" pro dorostence a chlapy! Co potřebujete je pití, nejlépe voda na každý trénink, rukavice a švihadlo!!! Samozřejmě dobrou náladu a formu:).
Budu se na Vás těšit!

Dan Hlubuček

"Budoucnost patří těm, kdo věří ve své sny“

"Tělo musíme překvapit“