FK Újezd nad Lesy – SK Hostivař 4:1 (2:0)

Neděle 4. května 2014 od 17:00 hod (Újezd nad Lesy)

FK Újezd nad Lesy – SK Hostivař 4:1 (2:0)

sestava FK Újezd nad Lesy:

Hlubuček - Daníček, Zeman, Otopal, Křelina (5´Fišer) - M.Kovář (85´Moudrý), P.Kovář, Vrabec (65´Bednář), Borovička - Novotný (85´Plašil), Kohout

připraven na střídání: Procházka

branky: Fišer, Vrabec, pen. P.Kovář, pen. Kohout

ŽK: Kohout

Zápas začal ve svižném tempu, bohužel v 5 minutě se zranil Křelina, jehož zranění si vynutilo střídání a tím i improvizaci v sestavě. Naštěstí obavy z nečekané situace se nenaplnily díky nasazení a odpovědnému přístupu hráčů. Rád bych hráče pochválil za dobrou kombinační hru, pohyb a za vytvoření šancí, které přinesly v prvním poločase dva cenné góly.
Druhý poločas začal poněkud vlažně, chyběla kombinace, hráli jsme více dozadu, přidaly se chyby v rozehrávce a nakonec přišel trest v podobě inkasovaného gólu po standardní situaci. Gól v naší síti hráče probudil, začali hrát fotbal podobný v prvním poločase. Vrátil se pohyb, důraz ve vápně a mnoho vyhraných osobních soubojů. Další dva góly byly odměnou za předvedený výkon.

Ivan Čabala