B - muži: závěr sezóny

Naše rezerva se rozjížděla pomalu. Do týmu se postupně zapracovali bývalí dorostenci a chvíli to trvalo než se mužstvo sehrálo. Závěr podzimní části už mužstvo zvládlo dobře,ale zisk 14 bodů(Šeberov odhlásil soutěž a nám byly odečteny tři body) nebylo na velké vyskakování.

Jarní část nám vyšla mnohem lépe, se ziskem 22 bodů jsme v jarní tabulce obsadili

páté místo a díky tomu jsme mohli v závěru být naprosto klidní. Během jarní části se

nám zranili tří klíčový hráči Krejčí,Sochovič a Hladík a táhli mužstvo mladíci a o to je výsledek jarní části cennější.

Všem hráčům bych chtěl poděkovat za vydařenou sezónu.Popřát krásné léto a příjemnou dovolenou. A budeme se těšit na další sezónu na novém trávníku.