FK Újezd nad Lesy

Přeskočit navigaci
FANSHOP
TÝMY

Fotbalový klub Újezd nad Lesy
Čentická 1470

190 16 Praha 21 - Újezd nad Lesy

Sekretář klubu: Zeman Tomáš
Tel: 603 101 900
              
Pro další kontakty využijte v hlavním menu Kontakty...

       

Informace o klubu + kontakty, hrané soutěže a rozpis všech zápasů naleznete  zde.

Mapu hřiště Čentická naleznete zde.

Mapu hřiště Pilovská naleznete zde.

 

Kde sledujete výsledky našich týmů?
Webové stránky FK ÚnL 61 (44%)
FB našeho FK ÚnL 23 (16%)
Stránky PFS fotbalpraha.cz 36 (26%)
Stránky FAČR fotbal.cz 14 (10%)
Jiné 6 (4%)
Celkový počet hlasů: 140

B - muži:Sobota 17.5. 17 hod FK Ujezd nad Lesy - Cholupice

               Fk Újezd nad Lesy B - Cholupice B


  V sobotní odpoledne vyběhli újezdští fotbalisté k domácímu zápasu s Cholupicemi. Byl to souboj dvou týmů ze spodní části tabulky a byl očekáván vyrovnaný boj o body.
   Bohužel počasí se po celou sobotu rozhodlo zalévat a díky vytrvalému dešti se hřiště před zápasem proměnilo v jednu velkou louži. Zápas odložen nebyl a obě jedenáctky vyběhly na hřiště. Taktika byla jednoduchá, nakopnout míč dopředu a snad se nějak dopraví do branky. Díky prudkému dešti a stavu hrací plochy neměla hra s fotbalem nic moc společného.
   Oba týmy se snažily víceméně přetlačit soupeře v osobních soubojích, kterých bylo požehnaně. Vodit míč do kliček nebo do sprintu bylo téměř nemožné, stejně tak i přihrávky končily nejčastěji v půlce zamýšlené cesty na kopačky spoluhráče.
    Těch několik málo brankových příležitostí si v prvním poločase dokázaly vytvořit především Cholupice, ale ani jednou střelci hostů nemířili přesně.
    Druhý poločas nepřinesl žádnou změnu hry. Stále lilo jako z konve a nedalo se dělat nic jiného, než hrnout míč loužemi k bráně soupeře a pokusit se skórovat. Bylo jasné, že kdo vstřelí první branku, bude i vítězem.
   Rád bych řekl, že jsme to byli právě my, kdo dokázal proplavat všemi loužemi a soupeři až do sítě, ale byly to Cholupice, kdo se radoval. Střela přišla z úhlu, Havel skvěle zakročil, ale přistál v louži, míč vedle něj a druhý útočník měl snadnou práci s doklepnutím míče do brány.
   Hosté bohužel o několik minut později přidali druhý gól, podobný tomu prvnímu. Náš osud byl téměř zpečetěn. Před závěrem dokázal už jen Šebesta po samostatném úniku korigovat výsledek na 1:2.
   Za tuto prohru může jenom smůla, nelze se na naše borce zlobit, protože v takových podmínkách se dá hrát jen na náhodu. Snad se počasí do příště umoudří.