B.muži:Třeboratice - Fk Újezd nad Lesy

Třeboratice - Fk Újezd nad Lesy  1:2(0:2)

Pecho (80.Podlipný J.)

Borovička      Mareš       Malý     Fučík(60.Bednář)

Cikhart

Folauf            Šebesta         Moudrý

Veselý (75.Váňa) Svoboda

Branky.Šebesta(penalta),Veselý

Krásné nedělní odpoledne 27.4 jsme zavítali na hřiště třetích Třeboradic. Kromě sluníčka a bezvětří nás přivítal i krásný třeboradický trávník.
   Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně. Domácí jsme zaskočili pěknými akcemi a rychlým přechodem do útoku, který ústil v několik slibných přiležitostí. Pro naše nasazení jsme byli odměněni hned zkraje utkání. Krajní obránce Borovička, který si poprvé nasadil kapitánskou pásku, vletěl do soupeřova vápna jako uragán a vykoledoval si faul, díky němuž jsme zahrávali pokutový kop. Příkladná práce moderního útočného beka. Penaltu bezpečně proměnil Šebesta a hned se nám lépe dýchalo.
   Začali jsme kontrolovat hru. Domácí byli v útlumu po celý první poločas a k ohrožení branky se dostali jen díky několika rohovým kopům, které byly ovšem zahrané vždy nebezpečně.
   Po vstřeleném gólu se naše rozehrávka ještě zlepšila. Hráli jsme pohledný fotbal, kdy jsme kontrolovali hru a hrozili z dlouhých centrů za obranu. Druhá radost na sebe nenechala dlouho čekat. Byl u toho znovu Borovička, který se opět dostal až do vápna, kde s troškou štěstí získal odražený míč a předložil lahůdkovou šanci pro Veselého, který se levačkou nemýlil.
   Za stavu 2:0 jsme vstoupili do druhého poločasu. Domácí si pravděpodobně vyslechli velmi nepříjemné hodnocení a do druhé poloviny utkání proti nám nastoupil úplně „jiný“ tým. Soupeř si začal vypracovávat brankové příležitosti a postupně nás každou další minutou dostával pod velký tlak. Zde je potřeba vyzdvihnout výkon našeho brankáře Pecha. S každou šancí Třeboradic si poradil a díky této jistotě jsme drželi naději na vynikající výsledek. Od poloviny druhého poločasu nás soupeř téměř nepustil k míči, útok střídal útok a my se dokázali osvobodit jen několika málo odkopy. Začaly se množit fauly na naší straně, které rozhodčí naštěstí netrestal kartami, k velké nespokojenosti domácích, protože některé z faulů by si kartu zasloužily.
   V takovém tlaku bylo jen otázkou času, než domácí udeří. Šance se vyskytla deset minut před koncem utkání, kdy Váňa fauloval v naší šestnáctce a sudí nařídil pokutový kop pro Třeboradice. Fantastický Pecho, však odmítl inkasovat a s penaltou si poradil. Sladké vítězství se značně přiblížilo, ale ve stejném okamžiku zhořklo v ústech. Pechův malíček pravé ruky otočený o 90° mluvil jasně a náš brankář bohužel putoval rovnou do sanitky.
   Do branky se postavil útočník Svoboda, kterého v útoku nahradil Podlipný junior. Soupeřův tlak ještě vzrostl a záhy se protlačil ke vstřelení branky. Do konce zápasu zbývalo 5 minut. Naštěstí se nám podařilo sebrat poslední zbytky sil a vedení zarputile ubránit. Z hřiště Třeboradic odvážíme nečekané a velmi cenné tři body, které však chutnají velmi kysele. Dle slov vedoucího Cikharta Pyrrhovo vítězství.