Hodnocení sezóny MŽ "A"

MŽ „A“ jsou kluci narození v roce 2001 a 2002, kteří hrají nejvyšší pražskou soutěž – přebor.

Před sezónou byli neprávem podceňovaní jak ze strany rodičů tak i soupeřů. Kluci, ale

ukázali, že na přebor kvalitu mají. Dokázali několikrát potrápit i silnějšího a staršího

soupeře a uhráli spoustu pěkných a cenných výsledků. Základem naší hry byli dobří brankáři a bylo jedno zda-li chytal Luky Vlasák nebo Domíno Hájek. Hlavním pilířem obrany byl Jirka Franc a v záloze trojka Dan Kousal, Honza Heteš a nejlepší střelec týmu Dave Kny. Výborně nám pomáhali i 2 posily na střídavý start z Klánovic Jon Zdražil a Tom Mirovský. Pochvalu, ale zaslouží celý tým, jak se v této kvalitní soutěži prezentoval. Všichni kluci vždy odmakali celý zápas, až na některý výpadky, které jsou ale v této kategorii běžné. Proto ještě jednou díky borci a kéž by vám zapálení a elán pro fotbal vydržel i do dalších let.

Za mladší žáky „A“, trenéři Matěj Folauf a Láďa Bárta

všechny baví a hrají ho s chutí.