FK Újezd - Libuš

2. kolo 31.8. 2014 14:00

FK Újezd nad Lesy - FSC Libuš 0:1 (0:1)

Branky :

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Čermák Daniel, Kostka Jakub, Drdla Lukáš - Korbel Michal, Foltman Petr, Andras Lukáš, Gabčo Tomáš, Plzák Lukáš - Palata Jakub

Střídání: Mruvčinský Martin, Mesjar David, Černý Tomáš, Vojáček Lukáš, Vlášek Jan

Komentář :
V Klánovickém azylu jsme přivítali za pěkného počasí hráče z Libuše. Marodka se začíná pomalu vyprazdňovat, a tak jsme byli zvědavi, jak kluci dnešní zápas zvládnou.

Bohužel do zápasu jsme vstoupili jako spící panny a tak prvních 10 minut bylo doslova hrůzostrašných. Korunu všemu nasadil soupeř, když po kombinaci středem hřiště a střelou z vápna k tyči otevřel skóre - 0:1. Nám trvalo ještě dobře 10 minut, než jsme konečně zapnuli turbo a začali zatápět před soupeřovou brankou. Do konce poločasu jsme si vytvořil 4 jasné brankové příležitosti, když 2x selhal Andy a 2x Kuba Palata. Gól visel ve vzduchu, bohužel míč se nám za čáru do konce poločasu dotlačit nepodařilo.

Druhou půli jsme začali stejně, jako jsme první končili. Hned zkraje postupoval sám na branku Andy a před? vápnem byl sražen. Když tedy rozhodčí odpískal faul, proč nedal červenou kartu ??? Z následného trestňáku Kuba Kostka jen těsně minul branku. Další a tentokrát největší šanci spálil Kuba Palata, když nejprve trefil tyč a z dorážky břevno..... Dále jsme soupeře tlačili, zkoušeli to zprava, zleva, prostředkem a nic. Zkusili jsme hru oživit střídáním, ale s blížícím se koncem zápasu byl náš tlak stále více křečovitější. V poslední minutě jsme ještě zahrávali standartku a hlavičku Petra Foltmana vyškrábnul výborný brankář Libuše nad břevno.

Dnes jsme měli jednoznačně vyhrát. Bohužel fotbal je někdy takový, že bychom nedali branku ani do půlnoci. Nevadí a jedem dál !

P.S. Na závěr jedna dobrá zpráva. Po dlouhém zranění se může konečně do tréninku zapojit Dominik Lipár. Osobně mu přejeme co nejrychlejší návrat na hřiště a ještě hodně gólů v této sezóně !!