Branik - FK Ujezd

3. kolo 7.9. 2014 10:15

ABC Braník - FK Újezd nad Lesy 2:0 (0:0)

Branky :

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Pinkas Martin, Kostka Jakub, Čermák Daniel- Korbel Michal, Foltman Petr, , Plzák Lukáš, Šimek Pavel, Podlipný Jakub - Andras Lukáš

Střídání: Lipár Dominik, Černý Tomáš, Vojáček Lukáš, Vlášek Jan

Komentář :
K dalšímu velmi silnému soupeři jsme cestovali v neděli ráno do Bráníka.

Sestava se nám opět oproti minulému zápasu mírně vyztužila a tak jsme na Braník rozhodně nejeli prodat kůži lacino. Od začátku jsme domácí překvapili dobrou obranou, ze které jsme se snažili vyrážet do brejkových situací. Ty se nám bohužel nedařilo dotáhnout do koncovky, když domácí buď odvrátili na roh nebo jsme stříleli nepřesně. Největší naší šanci spálil Andy, když bodlem obstřeloval gólmana, ale branku minul. Domácí se snažili využít každé naší chyby a tak asi v půlce poločasu po nedůrazu v našem vápně předvedl 2 výborné zákroky Ruda a udržel naše akcie nad vodou i do druhé půle.

Do té mnohem lépe vstoupili domácí a jejich tlak sílil, nicméně naše obrana pracovala pořád spolehlivě. Další povedené zákroky si připsal Ruda a tak se čekalo, kdo udělá první chybu. My jsme pro oživení hry zkusili nasadit Lipiho, který hned po minutě na hřišti střílel po zemi, ale brankář domácích vyrazil. Pak přišly 2 neuznané góly na naší straně a jeden na straně Braníka. Všechny pro ofsajd, ale dle přítomných diváků, hlavně Andyho paráda z ofsajdu nebyla. Nám začaly evidentně po náročném průběhu ubývat síly a tak jsme toužebně očekávali konec zápasu. Bohužel se stalo něco, co se stát nemělo. V 89.minutě roh domácích, trma vrma ve vápně a míč je v naší síti....... Bylo mi kluků líto nicméně jsme ještě po rozehrání dostali příležitost jedné standartní situace. Tu jsme samozřejmě hráli na maximální riziko. Odražený míč, soupeř v brejku, a Kuba Kostka zatahuje ve vápně za záchrannou brzdu. Penalta, 2:0 a konec zápasu.

Škoda, předvedli jsme soustředěný a dobrý výkon a snad 2-3 minuty nás dělily od zisku bodu. Kluci ale neprodali kůži lacino a proti jednomu z favoritů podali velmi dobrý výkon.