FK Ujezd - Dukla

6. kolo 27.9. 2014 14:00

FK Újezd nad Lesy - Dukla Praha B 4:8 (2:5)

Branky : 14' Foltman Petr, 39', 70', 85' Korbel Michal

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Čermák Daniel, Pinkas Martin, Plzák Lukáš - Korbel Michal, Foltman Petr, Andras Lukáš, Gabčo Tomáš, Mruvčinský Martin - Lipár Dominik

Střídání: Mesjar David, Vlášek Jan, Vojáček Lukáš, Grečl Michal, Lhotský Jiří

Připraven : Herčík Tadeáš

Komentář :
Konečně na novém domácím hřišti jsme přivítali nevyzpytatelný tým Dukly.

Chtěli jsme se doma prezentovat podobnými výkony jako venku, kde yatím hrajeme bez bázně a hany. Bohužel se nám to dařilo asi do 20-té minuty, když jsme v této fázi dali Petrem Foltmanem i vedoucí branku po standartní situaci - 1:0. Pak jsme si asi mysleli že všechno půjde jaksi samo a že taktické pokyny, které si říkáme v kabině před zápasem vlastně nejsou potřeba. Vše začalo vyrovnávací brankou Dukly a do 40-té minuty jsme inkasovali celkem 5x. Prakticky vše středem, když jsme se rozestoupili a útočníci chodili na branku skoro sami. V těchto chvílích naše hra připomínala zmatek nad zmatek a o fotbalu se vůbec nedalo hovořit. Přesto se nám těsně před půlí podařilo Míšou snížit na 2:5. Ještě v poslední minutě jsme šli 3 na 1 ale Andy finální přihrávku nezvládnul.

O půli jsme vystřídali marody a tak se na hřiště dostali především hráči MD. Každopádně naše hra se moc nezlepšila a dalšími naivními chybami jsme soupeři dovolili navýšit náskok. My jsme alespoň korigovali dvěma krásnými zásahy Míši Korbela, čímž dokonal hatrick. Bohužel slabá náplast na celý tento zápas.

Dnes do 20-té minuty bylo vše v pořádku. Pak jako když mávne kouzelným proutkem, na hřišti místo jednoho týmu bylo 11 individuálních hráčů, navíc bez bojovnosti a disciplíny. Tedy vlastností a zbraní, které nás v minulých zápasech zdobili a kterými jsme soupeřům v popředí tabulky komplikovali život. Pevně doufám, že to byl pouze mimořádný výpadek a že se již nebude opakovat. Šanci napravit si reputaci máme už příští týden na LOKO.