Loko - FK Ujezd

7. kolo 5.10. 2014 16:00

Loko Vltavín - FK Újezd nad Lesy 2:2 (0:1)

Branky : 17' Gabčo Tomáš, 89' Lipár Dominik

Sestava :

Maršák Rudolf - Marek Jan, Pinkas Martin, Kostka Jakub, Čermák Daniel- Plzák Lukáš, Foltman Petr, Radotínský Michal, Andras Lukáš, Gabčo Tomáš - Korbel Michal

Střídání: Palata Jakub, Lipár Dominik, Vojáček Lukáš, Vlášek Jan

Komentář :
V dalším kole nás čekal soupeř, který se v podstatě ve stejné sestavě (mimo 3 hráčů) představil minulý týden v Újezdě v rámci I.A. třídy dospělých.

Od začátku bulo vidět, že se domácí chtějí odpoutat z posledního místa tabulky. Zejména se nám nepodařilo zachytit domácí standartní situace a po jedné z nich nás zachránilo břevno. Tím jsme přežili úvodní desetiminutovku a konečně se začali taky dostávat do zápasu. A i nám pomohly standartní situace a po jedné z nich vrátil odražený míč z vápna do branky pěknou přízemní střelou Tomáš Gabčo - 0:1. Domácí nesložili zbraně a po jedné akci vytáhnul výborný zákrok Ruda, když zlikvidoval pokus o kličku a zblokoval střelu mířící do prázdné branky.

Do druhé půle domácí prostřídali 2 nové hráče a bohužel hned zkraje se nám celkem 3x nepodařilo důrazně odkopnout míč a na konci této "série" byl penaltový faul Dana Čermáka. Domácí s penaltou naložili dobře a vyrovnali na 1:1. My jsme zahrozili z levé strany Tomášem , který postupoval sám na brankáře ale bohužel ho neprostřeli. Pak se do šance prodrala naše čerstvá posila Michal, ale rovněž jeho zakončení zklamalo. A tak se radovali domácí, když jsme nepohlídali náběh soupeřova hráče středem naší obrany a rázem domácí vedli 2:1. Reagovali tím, že jsme jako žolíka vyslali do hry Lipiho, a ten hned mohl vyrovnat, ale branku netrefil. Posledních 5 minut jsme hráli na maximální riziko a v poslední minutě trefil nádherně Lipi střelou spoza vápna přesně pod břevno - 2:2. Pak jsme ještě přežili jednu ošemetnou situaci a tak zápas skončil asi zaslouženou remízou.

Zápas se pro nás vyvíjel dobře, ale nebyli jsme schopni z našich šancí navýšit vedení. Druhý gól v náš prospěch by zřejmě zápas zlomil. Každopádně kluci díky za bojovnost až do konce a nakonec i vyrovnání v poslední minutě.